Usługi budowlane

Usługi budowlane

Usługi budowlane

Usługi budowlane

Usługi budowlane

Usługi budowlane

MIRTECH istnieje na rynku budowlanym od 1996 roku. Zdobywając doświadczenie stopniowo poszerzaliśmy ofertę naszych usług.

 

Dziś realizujemy inwestycje w zakresie

Z
generalnego wykonawstwa obiektów budowlanych
Z
realizacji obiektów użyteczności publicznej
Z
realizacji obiektów budownictwa przemysłowego
Z
realizacji obiektów budownictwa jednorodzinnego zarówno stanów surowych jaki i „deweloperskich”
Z
renowacji
Z
robót remontowych i adaptacyjnych obiektów

Współpracujemy z zamawiającymi publicznymi, developerami, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz inwestorami prywatnymi na obszarze Polski północno-zachodniej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Wykorzystujemy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne technologie. Współpracujemy z podwykonawcami branży instalacyjnej: elektrycznej i sanitarnej.

Wykonujemy powierzone nam zlecenia ze szczególną starannością i dbałością. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Posiadamy doświadczone brygady wykonawcze we wszystkich branżach i dążymy do uzyskania najwyższej jakości wykonywanych prac. W naszej branży wysoka jakość usług jest kluczem do osiągnięcia dobrej pozycji na rynku, dlatego też do poziomu wykonywanych usług przywiązujemy tak wielką wagę. Nasze obiekty budowane są zgodnie z polskimi i europejskimi normami, rygorystycznie obejmującymi niemal każdą czynność w przedsiębiorstwie.

Rzetelność i zaangażowanie to cele, które jak sądzimy pozwoliły nam uzyskać dotychczasową pozycję na rynku.

Współpracując z nami zyskują Państwo:

  • fachową obsługę naszej kadry technicznej podczas realizacji całego procesu budowy,
  • możliwość wyboru najkorzystniejszego wariantu rozwiązań materiałowych w zależności od wymagań i możliwości finansowych Inwestora,
  • fachowe doradztwo w kwestiach problematycznych,
  • korzystne warunki cenowe.

Najnowsze realizacje

2021 – Urząd Dozoru Technicznego – Poznań

2021 – Urząd Dozoru Technicznego – Poznań

Roboty budowalne polegające na realizacji robót (wraz z niezbędnym częściowym ich przeprojektowaniem) w zakresie przebudowy budynku wraz ze zmianą sposobu użytkowania części produkcyjno-magazynowej (z częścią produkcyjno-szkoleniową) na potrzeby Centralnego...