Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

MIRTECH to firma z ponad 20-letnią tradycją. Na przestrzeni lat zajmowaliśmy się przede wszystkim kompleksową realizacją prac remontowych i modernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej.

Ze względu na zmieniające się potrzeby rynku, nasze silne zaangażowanie, coraz większą liczbę partnerów, uzyskaniem doskonałych warunków handlowych u bezpośrednich dostawców oraz producentów a także perspektywą ciągłego wzrostu zapotrzebowania na materiały budowlane, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu w 2009 roku samodzielnego Biura Handlowego w Komornikach k. Poznania. Od lipca 2019 roku wydzieliliśmy samodzielną działalność w zakresie handlu materiałami budowlanymi jako Mirtech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, która specjalizuje się w inwestycyjnej sprzedaży materiałów budowlanych na terenie całej Polski.

Do grona naszych partnerów zaliczają się znani i cenieni producenci artykułów budowlanych z kraju oraz z zagranicy. Głównymi odbiorcami są natomiast Generalni Wykonawcy największych inwestycji budowlanych na terenie całego kraju.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom towary najwyższej jakości, po konkurencyjnej cenie, w jak najkrótszym czasie. Fachowa wiedza naszego wykwalifikowanego personelu łączy w sobie doskonałą znajomość rynku, wysokich wymogów jakościowych, jak również wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.